Sprawdzian wiedzy z lektury opowieści z narnii

Pobierz

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Lew, czarownica i stara szafa".. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .72% "Opowieści z Narnii" to książka, którą zabrałabym .Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012Baza wiedzy / Język polski / Inne.. (DAJE NAJ) 2011-03-08 20:03:29; Streszczenie Opowieści Z narnii Lew Czarownica i Stara Szafa 2009-04-30 17:02:08Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowiesci z Narnii.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. 2010-02-10 16:17:37 Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew , Czarownica i Stara Szafa '?. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby..

Zobacz podobne quizy: #lektury #opowiesci-z-narnii.

Nie bylo tu nic wiecej, jesli nie liczyc stojacej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkla.Opowiesci z Narnii.PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ "Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź!TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Co wiesz o lekturze 'Opowieści z Narnii' - Testy - Dojrzewamy.pl.. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. B. dosyć duża nora.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. - Opowieści z Narnii - Opowieści z Narnii - wejście do NarniiPlik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011..

Rozwiąż test!Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.

Fajnie przeczytałam ją w jeden dzień i jednak coś zapamiętałam .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" poleca 76 % .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKatalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.. Zuzanna była młodszą siostrą Piotra i starszą siostrą Edmonda i Łucji, za których czuła się odpowiedzialna.Opis (Streszczenie) książki '" Opowieści z narnii " 2012-11-20 13:14:03; jakie masz wrażenia po przeczytaniu lektury opowieści z narnii 2010-12-07 19:17:22; Streszczenie 1 rozdziału opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa.. Zachęcam i polecam, film i książke.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Opowieści z Narni.. Lektura w klasie 5. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda..

Zrób test online i sprawdź!Pobierz: lektura opowieści z narnii test.pdf.

Wypracowanie stanowi charakterystykę jednego z bohaterów powieści "Opowieści z Narnii", Edmunda Pevensie.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. 2017-02-19 11:04:07Zuzanna Pevensie - charakterystyka bohaterki "Opowieści z Narnii" Wypracowanie stanowi charakterystykę Zuzanny Pevensie, bohaterki występującej w powieści pod tytułem "Opowieści z Narnii".. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaSprawdź swoją wiedzę!. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, .Opowieści z Narni rodziały 6. i 7.. Dodawaj wpisy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele..

Polecam tę stronkę!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

Gratuluję!. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las .Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Co zabrały z szafy?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Lektury.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Lew, czarownica i stara szafa - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wybierz właściwą odpowiedź.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. anuluj.. Był to chłopiec obłudny, naiwny, zakłamany i fałszywy.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt