Opowiadanie spotkanie z bohaterem lektury

Pobierz

"Trzeba wiedzieć wszystko o swoim bohaterze" taką instrukcję znaleźć można w każdej książce i na każdym kursie kreatywnego pisania.Napisz opowiadanie o spotkaniu Balladyny z bohaterem innej lektury obowiązkowej.. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. opowiadanie; zadanie dodane 12 kwietnia 2015 w Język polski przez użytkownika nulkaaa1234 .. bardzo prosze o szybką odpowiedź.Polecenie brzmiało: "napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał Cię podczas spotkania, że w życiu warto podejmować ryzyko.. I nie wiem ma być chyba około 200 słowNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Był upalny czerwiec.. Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię czegoś ważnego.. Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Moje spotkanie z bohaterem Tajemniczy ogród pomocy!. Był ciepły czerwcowy dzień.. Praca musi zawierać co najmniej 200 słów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę.. Praca musi zawierać co najmniej 200 słów.. Częstochowa, 17 marca 2021 r. Próbny egzamin ósmoklasistów w Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. Sikorskiego (Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta) Od testu z języka polskiego ósmoklasiści rozpoczęli w środę próbny egzamin.Ale kiedy w końcu się rozstałyśmy, uznałam, że to nie może być prawda, przecież takie rzeczy się nie zdarzają..

Popularne spotkanie z bohaterem.

Wypracowanie .. Jeden z; Proszę napisać opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów z wybranych lektur.klasa 7(np balladyna; Napisz opowiadanie o spotkaniu dwoch bohaterów z lektur Balladyna oraz Kamienie na szaniecSpotkanie z bohaterem quo vadis; Opowiadanie o Spotkaniu z boginią Ateną; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.. Praca musi zawierać co najmniej 200 słów.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.Dalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Wybierz jeden z czterech tematów i napisz opowiadanie z lektury Quo Vadis; Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.. 3,836 wizyt.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. zadanie dodane 26 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika ellunia35 (-300) [Szkoła .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!.

Opowiadanie z bohaterem lektury dzieci z bullerbyn.

bardzo prosze o szybką odpowiedź.Dokończ opowiadanie na temat: Spotkanie bohatera "Zemsty" z inną postacią literacką, podczas którego jeden z nich opowie o śmiesznej przygodzie z jego życia.. Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię czegoś ważnego.. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym, pięknym kraju .Próbny egzamin ósmoklasistów.. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię c… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.. Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię c. zegoś ważnego.. A potem przypominałam sobie moje spotkanie z Biała Damą i to, że nikt nawet nie chciał mnie słuchać, a tym bardziej nikt nie wierzył w moją opowieść o duchu .Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. Tego dnia Papkin pomyślał, że nadeszła pora na spokojny spacer wokół zamku Cześnika i Rejenta, którzy wreszcie zakończyli odwieczne spory .Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego..

!Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.

Dziś wyjątkowo mam dla ciebie artykuł gościnny.. Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. W czasie spotkania obie postacie opowiedzą o czynach, które popełniły i które wywołały w nich poczucie winy oraz wyrzuty sumienia.. Opowiadanie powinno dowodzić, że dobrze znasz losy obu postaci.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę.. 0 głosów.. !napisz opowiadanie twórcze,w którym opiszesz spotkanie Ebenzera Scroog'a z innym bohaterem lektury obowiazkowej podczas którego Scrooge opowie o wydarzeniach,które odmieniły jego życie.Wykaż się znajomością obu lektur.Przydatność 55% Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt