Przeczytaj tekst z ktorego usunieto trzy zdania do kazdej luki

Pobierz

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. BITTY BATPrzeczytaj poniższy list,z którego usunięto cztery zdania.Uzupełnij w tekście luki (1-4) podanymi zdaniami (A-E) tak,aby był on spójny i logiczny.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki,i przetłumacz tekst na j.polski A.Last Saturday we went to see a romantic comedy B Well,he's tall and very handsome C He likes playing basketball D We got to know each other .Przeczytaj tekst, z którego usunieto cztery zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Proszę o szybką odpowiedź.. Uwaga: dwa zdania zostały podane…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania do każdej luki (1-4) dopasuj zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.6 Przeczytaj tekst, z którego usunieto cztery zdania.. Jedno zdanie zostato podane dodatkowo i nie pasuje do žadnej luki..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

ZADANIE 5 Przeczytaj tekst, z którego .. Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. uzupełnij luki 1-4 zdaniami a-e tak aby powstał spójny i logiczny teks.. Uzupełnij luki (1-5) fragmentami podanymi poniżej (A-F).. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wybierz w luki 2.1.-2.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. question from @magdaw16 - liceum/technikum - język angielski Jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do žadnej luki.. dwa zdania zostaŁy podane dodatkowo i nie pasujĄ do Żadnej luki .. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. EIN INTERVIEW MIT BASTIAN SCHWEINSTEIGERprzeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania..

C.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uzupełnij luki (1-5) fragmentami podanymi poniżej (A-F).. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Rozumienie tekstu czytanego zadanie 7 - poziom podstawowy Zadane 7 (3 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. proszĘ takŻe o przetŁumaczenie tekstu ;).. wpisz w luki(1-3) litery, ktÓrymi oznaczono brakujĄce zdania(a-e).. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno nie pasuje do żadnego.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Wstaw zdania oznaczone literami (A-F) w luki 1-5, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do zadnej luki .. Wpisz w luki 1-4 litery, którymi oznaczono brakujace zdania (A- E), tak aby otrzymaé logiczny i spójny tekst.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania do każdej luki 1 3 Dopasuj brakujące zdanie A D tak aby otrzymać logiczne i … herobrinowa herobrinowazadanie 5/26 przeczytaj tekst, z ktÓrego usuniĘto cztery zdania.. Wpisz w kaŽda luke (7.1-7.4) litere, która oznaczono brakujace zdanie (A-E), tak aby otrzymaé logiczny i spójny tekst..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Jeden fragment podano dodatkowo i nie pasuje on do żadnej luki.MJA-1R Strona 5 z 15 Zadanie 5.. Question from @Wiktoriakierszk - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst obok, z którego usunięto pięć fragmentów zdań.. Question from @Angelika90040 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst obok, z którego usunięto pięć fragmentów zdań.. Uwaga!. Jeden fragment podano dodatkowo i nie pasuje on do żadnej luki.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. C.PROSZE POMÓŻCIE !. CASTAWAY DOG Zadanie 3.1.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. odpowiedz zapisz w zeszycie.. Odpowiedz zapisz w zeszycie.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uzupełnij luki podanymi zdaniami tak aby tekst był spójny i logiczny.. Uwaga : dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst z którego usunięto 3 zdania..

( ZDJĘCIE ) Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania .

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). do kazdej luki (1-4) dopasuj zdanie (a-e) tak, aby otrzymac logiczny i spojny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w luki 1.-3. e) He didn't want to .8 maja o godzinie 9 rozpocznie się matura 2017 z języka angielskiego.. B.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Yesterday, we wenÖ rock-climbing.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt