Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat encyklopedii

Pobierz

Polecenie 1.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.. Właściwe odżywianie się.. zachowań.. Unikanie niebezpiecznych.. Na czym polega zdrowy styl życia?. 24.09.2018 o 17:13 rozwiązań: 1. w ciągu doby.. Rodzaj substancji lub3.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Cele: Uczeń: - podaje zasady prawidłowego odżywiania - podaje przykłady wypoczynku biernego i czynnego.. Nazwa kategorii: pomysły na udoskonalenie.39.. ZDROWY STYL ŻYCIA.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Rozwiązania zadań.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Lista elementów: Nazwa kategorii: Utopia.. uzupełnij mapę myśli informacjami na temat encyklopedi, Możesz skorzystać ze słównictwa podanego w ramce.. ……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ……………………………………… ……………………………………… ………………………………………Na czym polega zdrowy styl życia?.

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat utopii.

Właściwe odżywianie się.. • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Odpowiedz.. RCYNq3bNyGqK7 1.Mind Mapping - szczególny rodzaj notowania, mający według jego twórców zwiększać efektywność pracy i zapamiętywania oraz aktywować intuicję dzięki wykorzystaniu synergicznej współpracy obu półkul mózgowych.. Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościUzupełnij mapę myśli informacjami na temat republiki rzymskiej.. Na czym polega zdrowy styl życia?. ZDROWY STYL ŻYCIA.. Unikanie niebezpiecznych.. Uzależnienia i ich skutki.. W odpowiednich miejscach wpisz asertywne odpowiedzi.. Na czym polega zdrowy styl życia?. ……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ……………………………………… ……………………………………… ………………………………………Dla chętnych: uzupełnij drugie zadanie z karty pracy.. ZDROWY STYL ŻYCIA.. • uszkodzenie wątrobyUzależnienia i ich skutki.. Elementy należące do kategorii Utopia.. Napisz swoją propozycję zabawy na świeżym powietrzu.. Unikanie niebezpiecznych.. Odkrywamy tajemnice zdrowia) wykonaj poniższe zadania.. Odpowiednia ilość snu.. W dużych kostkach wypisz jakie choroby wywołują wymienione tu szkodliwe substancje Skutek jej działania: • zaburzenie pracy układu pokarmowego Co się wtedy dzieje?.

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.

ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościUzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. w ciągu doby.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w .KARTA PRACY (Uzupełnij zadania i wyślij rozwiązanie na mojego e-maila) Uzależnienia i ich skutki 1.. - Odrabiamy.plNa czym polega zdrowy styl życia?. UWAGA PRACA NA OCENĘ!. Pracę wklej do zeszytu, Sprawdzę ją i ocenię po powrocie do szkoły.. Następnie zastanów się, w jakiej wzajemnej relacji te wpływy pozostawały.. ZDROWY STYL ŻYCIA.. Twórcy metody twierdzą, że podczas sporządzania notatek w sposób tradycyjny, aktywna jest jedynie lewa półkula mózgu, odpowiedzialna za myślenie logiczne .Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień na podstawie podręcznika i obejrzanych filmików.. Sekcja szkolna.Mapa myśli.. Wypełnij kartę pracy asertywność.. Właściwe odżywianie się.. co najmniej trzy razy w tygodniuNa podstawie podręcznika wykonaj zadania.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Skutek jej działania: • zaburzenie pracy układu oddechowego Co się wtedy dzieje?.

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.

Część podsumowująca.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Metoda została opracowana przez dwóch brytyjskich naukowców: Tony'ego i Barry'ego Buzana.. Zapytaj.onet.pl.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Mapa myśli.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Aktywność fizyczna.. w ciągu doby.. Obserwacje:z .Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Odpowiednia ilość snu.. Aktywność fizyczna.. (Uzupełnij).. Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat wpływów kulturowych Zachodu i Wschodu na Rzeczpospolitą w XVII wieku.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościĆwiczenie 1. zachowań..

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia (zał.1) 2.

ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.Na czym polega zdrowy styl życia?. Odpowiednia ilość snu.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. zachowań.. Na ocenę do 6 maja 2020.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. • uszkodzenie wątroby………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………• rak płuc .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Aktywność fizyczna.. co najmniej trzy razy w tygodniu.. Wyjaśnij , na czym polega przestrzeganie zasad higieny osobistej.. Wykonaj ćwiczenia w "Zeszycie ćwiczeń" strona 73-75 Ćw.. Możesz ją przerysować do zeszytu.. Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościTemat: Na czym polega zdrowy tryb życia?. Właściwe odżywianie się.. Możesz też przerysować ją do zeszytu.. • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. - Przykładowe rozwiązanie: - Pytania i odpowiedzi - Przyroda.. Pytania i odpowiedzi .Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Wykonaj zdjęcie -prześlij do mnie.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Author: a.klopotek Created Date:Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Skorzystaj z podręcznika str.130Na czym polega zdrowy styl życia?. co najmniej trzy razy w tygodniu.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzależnienia i ich skutki 1.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Nazwa kategorii: źródło inspiracji.. Aktywność fizyczna.. co najmniej trzy razy w tygodniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt