Co najbardziej podobało mi się w opowieści z narnii

Pobierz

Tak jest też z Kronikami.. Najbardziej podobało mi się gdy Biała Czarownica zabiła Aslan'a.Było to trochę straszne ale i przygodowe.Czarownica była złą królową a Aslan królem Narnii.. To z tej zbiorówki PAX-a czytałam po raz pierwszy Opowieści (takie właśnie mają, pewnie po dziś dzień, w bibliotece mieszczącej się w moim bloku).. Obie były bardzo dobre, postacie pokazane tak jak sobie wybrażałam podczas czytania ksiażki.. 11) Jak brzmi przydomek Zuzanny?. I dlatego właśnie ten film powstał w samochodzie, pod szkołą moich dzieci.. Z TEJ LEKTURY POSIADAM WYPRACOWANIA NA TEMAT: - Opowiadanie o tym co najbardziej podobało mi się w książce - Plan wydarzeń (wydarzenia w świecie realnym oraz wydarzenia w świecie fantastycznym).-Charakterystyka Edmunda Po przysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam materiały.Moim zdaniem warto przeczytać opowieści z narnii ponieważ dzieją się tam niesamowite i magiczne rzeczy .. I choć wydanie dość ciężkie było, to i tak wzięłam do szkoły tom, który akurat czytałam (całość chyba w jakieś 2-3 dni połknęłam).. 2011-12-31 19:22:361,najlepsza;] Opowieści z Narni:Lew,Czarownica i Stara szafa.. 13) Czy Aslan był oswojonym lwem?. Jak tak teraz patrzę, to widzę, że najbardziej podobały mi się te części, których akcja nie rozgrywała się w samej Narnii.Ostatnio obejrzałam 2 cześć Opowieści z Narnii, a do tego przypomnialam sobie też 1 cześc..

Ale coż bardzo mi sie podobało.Bardzo mi się podobało to, co Lewis w w/w eseju napisał o dorastaniu.

Po przeczytaniu tej książki, zacząłem wierzyć w Boga.. 10) Jak brzmi przydomek Edmunda?. To jedna z nieliecznych ekranizacji powieści fantasy, która mi sie podoba, bo jest idealnie zgrana z książką (no może nie ma kilku scen, ale to nawet lepiej).Mi najbardziej ze wszystkich podobało się to kiedy Aslam powiedział do złej czarownicy,że odda życie za Edmunda.Aslam wyszedł póżną nocą do kamiennego stołu.Dziewczynki nie mogły w tedy spać i poszły za lwem.Gdy Aslam zorientował się,że dzieci za nim idą kazał im do siebie przyjść i przytulić się jak najmocniej i wtedy Łucja i Zuzanna zostały ,a Aslam poszedł dalej .Mi najbardziej ze wszystkich podobało się to kiedy Aslam powiedział do złej czarownicy,że odda życie za Edmunda.Aslam wyszedł póżną nocą do kamiennego stołu.Dziewczynki nie mogły w tedy spać i poszły za lwem.Gdy Aslam zorientował się,że dzieci za nim idą kazał im do siebie przyjść i przytulić się jak najmocniej i wtedy Łucja i Zuzanna zostały ,a Aslam poszedł dalej .Która część Opowieści z Narnii podobała Ci się najbardziej ?. Narnia skuta wiecznym mrozem kraina, która czeka na wyzwolenie.. 12) Kto z rodzeństwa jako pierwszy znalazł się w Narnii?. Jedyne co to te uszy Pana Tumnus'a (James Mcavoy), mogły byc troche inne.. 1.wciągająca..

A miejscem, w którym ta spójność jest najbardziej wystawiona na próbę jest fotel kierowcy samochodu.

Pamiętam, że będąc dzieckiem czytałam 1 tom "Lew, czarownica i stara szafa" i tak mi się podobało, że teraz .7) Co Pani Bóbr otrzymała od św. Mikołaja?. 14) Przed czym uciekało rodzeństwo z Londynu?Ebook + audiobook Opowieści z Narnii.. A książka "Lew, czarownica i stara szafa" jest do przeczytania w jakieś 3 godziny.. Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu.. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%!. ;rozgrywają się tam bardzo fascynujące wydarzenia .Gdy opowieści z narnii była moją lekturą to ona jest u mnie na 1 miejscu.. A "Opowieści z Narnii" może nie podobały mi się, dlatego że za późno je czytałam (w zeszłym roku czy dwa lata temu).. Trochę się dziwnie czułam czytając, bo ewidentnie przypominało książkę dla .Opowieści z Narnii są lekturą w szkole, znajdują się na liście 100 książek BBC, więc postanowiłam przeczytać chociaż pierwszą część.. Ale nie takiego Boga z Biblii, z Koranu, czy z innej księgi.. Po kolejne na pewno nie sięgnę, nie wiem co się ludziom tak w nich podoba.. Przyznam się, że jestem niewierzący.. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. Question from @Nikita155 - Liceum/Technikum - PolskiOstatnio przeczytałem wszystkie części.. Było to całkiem dawno, więc jest to bardzo prawdopodobne..

2013-07-19 13:11:23 Którą z części " Opowieści z Narnii " lubisz najbardziej (chodzi mi o film) ?

filipos5490 filipos5490 .. rozwiązane Co najbardziej podobało Ci się w książce "Opowieści z Narnii" Napiszcie na temat gdy Biała czarownica zabiła Aslan'a.muszę napisać w kilku zdaniach co podobało się najbardziej w lekturze "Opowieści z Narnii"Pomóżcie potrzebne na dziśNajbardziej podobały mi się tomy pierwszy, drugi, czwarty i siódmy, ale trzeci, piąty i szosty tez nie byly złe.. Wprawdzie kiedy miałam 6 lat, to czytałam ją chyba przez dwa tygodnie, ale forum .Ha!. I gdy prawie nie ma już nadziei, pow.Musze przyznać że nie tego sie spodziewałam po tym filmie,oczywiscie podobał mi sie bo jest lepsze od dwójki, ale nie na tyle aby dać maxymalną ilośc gwiazdek.. Polega ono na pogłębianiu i wzbogacaniu swoich dziecięcych pasji, a nie na odrzucanu ich jako "dziecinne".. 9) Jak brzmi przydomek Łucji?. 2.nie nudzi (czyli jeden rozdział nie jest długi i nie jest słowo do słowa rozpisane)"Podróż Wędrowca do Świtu" też jest niezła, podobał mi się pomysł z tymi różnymi wyspami, które odwiedzali.. Za pierwszym razem czytałam, bo chciałam wiedzieć, co będzie dalej.Napisz co najbardziej ci się podobało w zuzannie z Opowieści z Narnii podaj opis i cechy KTO POMOŻE.. I Narnię.. potrzebuje na teraz Odpowiedź Guest W ksiazce opowiesci z narni bardzo podobalo mi sie jak lucja weszla do szafy i byla na cherbatce z panem tumnusem wiencej nie pamientam bo mialam ta lekture juz dawnoMoją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa..

Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.Która część ,, Opowieści z Narnii" podoba ci się najbardziej?

Opowieści z Narnii zostały przetłumaczone na czterdzieści jeden języków i są nieprzerwanie wydawane od 1954 roku; do tej pory sprzedały się w liczbie ponad stu milionów egzemplarzy.Lewis został nagrodzony w 1956 roku Carnegie Medal, angielską nagrodą literacką, za Ostatnią bitwę - ostatnią część cyklu.. Dziecko .. Nie spodziewałem się, że ta książka tak mnie zmieni ;) .Czekałem aż ktoś utworzy ten temat.. I wiecie co?. Film czasami odbiega od treści książki ,ale to zostało zrobione dla potrzeb tego filmu Chociaż zdarzają się też rzeczy zupełnie inne niż były w książce Np : w filmie jest pokazane jak Edmund niszczy Białej Czarownicy różdżkę a w książce nie ma o tym słowa tak samo w filmie oddział .Opowieści z Narnii.. Moja opinia nie różni się niczym co do twojej.. to chyba Ci się podobało Pozwól zapoznać się z tym wpisem także .Nieznany świat czeka za drzwiami trzeba je tylko otworzyć.. Linka Odpowiedz.Opowieści z Narnii to książka opowiadająca o dwóch światach realnym i bajkowym.. I film również mi się podobał.. 2011-05-14 09:02:51 Czy książka " Opowieści z Narnii " jest ciekawe?. 8) Jak brzmi przydomek Piotra?. Czworo śmiałków wchodzi przez drzwi szafy do Narnii, świata zniewolonego mocą Białej Czarownicy.. Zacząłem wierzyć w Aslana.. Lew, czarownica i stara szafa - lektura.. No to było sobie rodzeństwo,najmłodsza Łucja,gdy bawili sie w chowanego w domu swojego wuja znalazła szafę,a w niej przejscie do Narni.Na początku nikt jej nie wierzył,potem Edmund tam poszedł;]JAK CHCESZ WIĘCEJ ŻEBYM ci opowiedziała napisz mi w komentarzu lub na gg-13774131Napisz co najbardziej ci się podobało w zuzannie z Opowieści z Narnii podaj opis i cechy KTO POMOŻE Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opowieści z narnii.. Siostrzeniec Czarodzieja, C.S. Lewis.. Zaraz potem jest "Srebrne Krzesło".. Jedynie co chciałbym dodać to to, że po obejrzaniu tego filmu zamówiłem wszystkie 7 tomów Opowieści z Narnii!Siedmioksiąg..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt