Stwórz karykaturę samego siebie opis

Pobierz

Mam ciemne oczy i takąż karnację.. Pomimo tego, że trzeba będzie znacznie zwiększyć cechy rysowanej osoby, musisz być ostrożny/a i uważać, aby zachować i narysować odpowiednie cechy, które pasują do danej osoby.- autocharakterystyka (opis samego siebie).. Mam lekko odstające uszy, dość szerokie brwi.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Kilka słów o mnie, aby wam podpowiedzieć do wiersza lub charakterystyki.Stwórz karykaturę samego siebie .. Przyglądaj się "obiektowi" bardzo dokładnie.. Wygląd zewnętrzny.. Mam nadzieje że napiszecie bardzo dobrze.Powodzenia.. Forma pracy - wiersz czyli napiszcie wierszem.. Kolejne elementy charakterystyki powinny logicznie wynikać z siebie, a opis ma dać kompleksowy obraz postaci.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Jak się wysławiam?. proszę o własne pomysły i mogą być te z internetu!. Treść.. Proszę czekać.. 1 ocena | na tak 100%.Napisz karykaturę samego siebie.. jestem wesolutka jak moja ciocia alutaka mam piękny uśmiech przypominajacy promień słońca mam oczy djabelskie bo duże i brązowe.Jaka jestem ja?. Za najlepszą prace jutro i punkty !. Nazywam się Konrad Pach.. 27pkt czeka xD proszę o w miarę szybką i dobra karykaturę ;* Pozdrawiam O.. Forma pracy - wiersz / pisemna czyli napiszcie wierszem lub tak normalnie xD Mam nadzieje że napiszecie bardzo dobrze.Powodzenia..

Stwórz karykaturę samego siebie.

Charakterystyka ma być całościowym opisem, dlatego należy zwrócić uwagę na wszystkie cechy postaci, również te nienazwane wprost.. Aha i starajcie sie tworzyć karykaturę normalnej dziewczyny miłej itp. , blondynki itd.. 50pkt czeka xD proszę o w miarę szybką karykaturę ;* Pozdrawiam O.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Mam 13 lat Forma pracy to albo wierszyk albo charakterystyka, ale liczę bardziej na wierszyk.Mój opis samego siebie - autoportret.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-05-23 16:53:32. tylko ma byc on rzeczywisty!. Potrzebuję takie coś na polski jak w opisie .. Jestem średniego wzrostu, szczupłym chłopakiem z zielonymi oczami i krótkimi ciemno blond włosami.. Mam dwanaście lat i jestem uczniem klasy VI szkoły podstawowej w Rzgowie.. Proszę o szybką i dobrą pracę.. Ta opowieść rozgrywa się na łamach książki dla dzieci pt. "Yeti, w którego nikt nie wierzył" (autor: Asia Olejarczyk), ale z jej przesłania może skorzystać niejeden dorosły.Konrad traktowany jest jako poeta.. ;) najlepsza dostanie naj hehe6,345 wizyt.. Jaki mam charakter?. Odpowiedz.Opis samego siebie Autocharakterystyka Charakterystyka samego siebie opis swojego wyglądu moje cechy charakteru Treść zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Stwórz karykaturę siebie POMOCY!.

Moja ocena siebie.

Jak napisać charakterystykę?. Filmy.. Stosunek do innych?. Forma pracy - w. forma pracy - wiersz !. Poezja Konrada potrzebuje werbalizacji.. Zrób karykaturę samego siebie.Forma pracy dowolna np. pisemna autocharakterystyka, wiersz lub rysunek.. OPIS: Jestem ładną brynetką średniego wzrostu.. Wiersz lub opowiadanie.. polski.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:W ten sposób możesz dodać karykaturze nowe cechy.. PrzypisyOpisujesz siebie np. mam zgrabny nos, duże niebieskie oczy., a i charakter jestem jestem miły/miła, kołeżeńska/koleżeński a dzięki temu mam wielu kolegów.. !tylko NIE pisz moi koledzy są.. "Uwierzyli w ciebie, bo sam w siebie uwierzyłeś" - mówi chłopiec do stwora z Himalajów, który pewnego dnia zjawia się w jego domu.. ahaCiekawostką jest udział w filmie Karela Gotta, który gra jakby karykaturę samego siebie, tj. piosenkarza, śpiewającego ze sceny pastiszową piosenkę, rzekomy przebój o mleku pt. "Óda na mléko".. Wielka Improwizacja objawi jego moc twórczą, w tej sytuacji uznaje siebie jako człowieka lepszego od samego Stwórcy, dla którego bliska wydaje się być nieśmiertelność..

karykatura.Stwórz karykaturę samego siebie-autocharakterystyka.

W tej sytuacji chce posiąść władzę wpływania na umysły ludzkie.. Mam 14 lat, średnio wysoki szatyn i lubię grać w piłkę nożną.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Adam Mickiewicz Autocharakterystyka biblioteka Charakterystyka samego siebie Konrad Wallenrod moja baśń napisz własną baśń scharakteryzuj sam siebie Sofokles twórczość własna.. .NAPISZ BAśń - rozwiązanie zadania.. Za to, co napisał, spotkał się z ostrą krytyką wielu internautów.. 4 hrsStwórz karykaturę samego siebie ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt