Jak scrooge traktował innych ludzi zanim odwiedziły go duchy

Pobierz

Zrekon-struuj sposób myślenia bohatera i zapisz jego wypowiedzi na podane tematy.. 0 ocen | na tak 0%.. Był twardy i ostry jak krzemień (…) i oschły, jak tylko może być człowiek, który nie potrzebuje niczego od innych.". Napisz 5 zdań co na ten temat mogły powiedzieć postaci, które miały z nim odczynienia.. Scrooge zobaczył też swój grób, przy którym nikogo nie było.Jakub jednak miał rację, odwiedziły mnie jeszcze trzy duchy.. Marley zmarł siedem lat przed wydarzeniami w Opowieści wigilijnej .. Jego serce było z kamienia - tak by go określił Pracownik fundacji wspomagającej potrzebujących.. Nie miał przyjaciół i nie dbał o dobre kontakty .Kiedy odwiedził go ostatni duch, wtedy Ebenezer Scrooge zobaczył swoją przyszłość.. 0.Odczuł też smutek, bo narzeczona go zostawiła, ponieważ pieniądze były dla niego ważniejsze.. Duch Przeszłych Wigilii, Duch Tegorocznych Świąt oraz Duch Przyszłych Wigilii.. - Dłużnik Scrooge'a (wymyśl sobie) - Pracownik fundacji pomagającej potrzebujących.. Książki Q&A Premium.. Zima jest piękną porą roku, aż miło wyjrzeć przez okno.Czyj grób pokazał Scroogowi trzeci duch?. Gdy proszono go o jałmużnę dla biednych, stanowczo odmówił.. Przed spotkaniem z duchami Scrooge był złym, zgorzkniałym człowiekiem.. Jak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy?. Question from @Nanabaran - Szkoła podstawowa - PolskiZanim odwiedziły go trzy duchy: Duch Przeszłych Wigilii, Duch Teraźniejszej Wigilii i Duch Przyszłych Wigi-lii przywiązywał ogromną wagę do pieniędzy, bo był materialistą i uważał święta Bożego Narodzenia za zbędne..

Jak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy?

Muszą wypowiedzieć się: Siostrzeniec, Bob Cratchit, Dłużnik Scrooge'a i Pracownik fundacji pomagającej potrzebującym!. Partner Scrooge'a w interesach: Siostrzeniec: Bob Cratchit: Dłużnik Scrooge'a: Praca domowa:Scrooge 'ach.. Jak to się objawiało?- Po śmierci Jakuba Marleya, który był moim jedynym przyjacielem, przejąłem odziedziczony po nim majątek i stałem się jedynym zarządcą .Mam prośbę przetłumaczcie mi to na angielski tylko nie tłumaczem : Przepis na sałatkę z zupek chińskich.. Poprzyj swoje ustalenia odpowiednimi przykładami.. To spotkanie zmieniło moje nastawienie do życia, ludzi, do Świąt.Jak Scrooge traktował ludzi.. - Partner Scrooge'a w interesach, - Siostrzeniec.. Rejestracja.. Polub to zadanie .Co to jest terminarz ?. Wywiad z Ebenezerem Scroogem- Zanim odwiedziły Pana duchy Bożego Narodzenia, Pana zachowanie wobec innych ludzi było okropne.. Rozumiem go, bo.. Patrząc obiektywnie.. Jego zachowanie wzięło się stąd, że.. Pomocy!. Nigdy nie lubiał się z nikim dzielić - to by było o nim zdanie siostrzeńca, Marley'a oraz Bob'a Cractichit'a.Nov 29, 2020wiec tak po spotkaniu z duchamii Scoorge bardzo sie zmienił poniewaz zdał sobie sprawe co go moze spotkac w przyszłosci przeszedł wielka zmiane która odmieniła go całkowice poszedł na obiad do siostrzenca Freda i zaczął sie z nimi bawic bobowi podwyzszył pensje i kupił swiezego kurczaka który był na wystawie pracownikowi fundaci dał pieniądze na chore dzieci Scoorge teraz kazdemu zyczył wesołych swiąt cieszyłsie zyciem ;)Pomocy!.

Jak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy.

przed wizytą duchów po wizycie duchów Wypowiedzi na temat zimy Zimą trzeba płacić za ogrzewanie.. Napisz, co na ten temat mogłyby powiedzieć postaci, które miały z nim do czynienia.. Napisz, co na ten temat mogłyby powiedzieć postaci, które miały z nim do czynienia.. Był właścicielem kantoru, a zatem miał duży majątek, którym z nikim się nie dzielił i sam oszczędzał.. Sylwia.. Nigdy nie wierzył w Święta, co było po nim widać.. Pomocy!. Zobacz odpowiedź.Dec 17, 2020bohaterka22 Scrooge, zanim odwiedziły go duchy odpychał od siebie innych ludzi.. Język polski - szkoła podstawowa.. Przypuszczam, że mogli pojawić się Ebenezerowi przed śmiercią Marleya, ale ze względu na historię i aby Marley był duchem, załóżmy, że konieczne było, aby Marley umarł, zanim pojawili się Scrooge.Potwór bez serca czy skrzywdzony człowieka?. Widział on swoich służących, jak zabierają jego rzeczy po śmierci.. Nie rozumiem go, bo.Dlaczego duchy czekają siedem świąt przed wizytą w Scrooge?. Poprzyj swoje ustalenia odpowiednimi przykładami.Dec 12, 202012.. Do domu swojego pracownika, Boba, wysłał dużego indyka, dał pieniądze na pomoc ubogim ludziom i poszedł na świąteczny obiad do Freda i jego rodziny.Ebenezer Scrooge pod wpływem wizyty duchów zmienił się diametralnie.. Logowanie.. samotna kolacja Scrooge'a w gospodzie 4.pojawienie się ducha byłego wspólnika w domu Scrooge'a 5.odwiedziny ducha wigilijnej przeszłości 6.przeniesienie się w przeszłość 7.wizyta ducha tegorocznego bożego narodzenia 8.wspólna podróż po mieście 9.ostrzeżenie od ducha przyszłych wigilii 10.przemiana bohateraJak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy?.

... traktował ludzi, zanim odwiedziły go duchy?

Co na temat Scrooge'a mógł myśleć Bob Cratchit?. Napisz, co na ten temat mogłyby powiedzieć postaci, które miały z nim do czynienia.. .1.Tak w książce jest podany powód znienawidzenia przez głównego bohatera Świąt Bożego Narodzenia.Pokazuję nam to Duch Przeszłości,który pokazał smutne oraz samotne dzieciństwo Ebenezera.. Wspomnienia przez nie przywołane, wizje przyszłych wydarzeń oraz miejsca, w które mnie zabrały całkowicie mnie zmieniły.. Składniki : puszka kukurydzy pół dużej kapusty pekińskiej puszka czerwonej fasoli papryka ( każdy kolor ) pierś z kurczaka 2 zupki chińskie ( jedna ostra jedna łagodna ) majonez Sposób przygotowania : - Weź deskę do krojenia i nóż i pokrój kapustę oraz paprykę .Poprzyj swoje ustalenia odpowiednimi przykładami - Scrooge nie lubi innych - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. 2.Na jego zachowanie miały wpłynąć trzy duchy , ale najbardziej duch przyszłości , który udowodnij Scoogowi , że jeżeli nie zmieni swojego postępowania w następne święta umrze , a .. Dokończ zdania i przepisz do zeszytu.. Gdy przemyślał, czego chciały go nauczyć Duchy Bożego Narodzenia, Scrooge postanowił się zmienić.. Widział także siebie leżącego na łóżku, widział on także osoby, które szanował, a które nazywały go starym kutwą..

Jak Scrooge traktował ludzi.

Język polski - ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt