Test ze znajomości alicji w krainie czarów

Pobierz

Spadając w głąb nory, Alicja zastanawia się: czy przeleci na drugą stronę Ziemi.. za psem, za myszą, za królikiem, za lisem, Co się stało, gdy Alicja wypiła zawartość butelki z napisem "Wypij mnie"?. Sprawdź swoją wiedzę.. Kto napisał "Alicję w Krainie Czarów"?. Uptown, Kingsleigh, Wonderland, Jak mieli na imię bliźniacy?. Pobierz.. Jak miała na nazwisko Alicja?. Dodaj go jako pierwszy!W przypadku książki Alicja w Krainie Czarów test znajomości szczegółów lektury wymaga nieco więcej zaangażowania i skupienia, niż klasyczne quizy wiedzy o książkach, a to dlatego, że fabularnie i językowo to opowieść wymagająca i złożona.. Jeżeli chodzi o lekturę Alicja w Krainie Czarów, test wiedzy o jej treści może okazać się naprawdę przydatny, by zapanować nad mnogością .rozmiarow.Alicja w Krainie Czarow - streszczenie Pewnego slonecznego dnia mala Alicja spedzala milo czas, siedzac ze starsza siostra w ogrodzie.. trupikoncerz,"Alicja w Krainie Czarów" - test znajomości lektury, Lewis Carroll, "Alicja w Krainie Czarów" - test z lektury, czyli co spotkało Alicję, gdy udała się w pościg za białym królikiem?. ., Alicja w krainie czarów - test, Udostępnij, wg Tosia210,Plik alicja w krainie czarów test ze znajomości lektury.pdf na koncie użytkownika yagermaster2 • Data dodania: 17 lip 2020.. Zobacz i zamow z dostawa juz od 6,99 zl Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdz > Rozwiaz test!Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami..

Szkoła podstawowaTest wiedzy Alicja w krainie czarów!

wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Bezpieczne zachowania w lesie" Lili Jarząbek, Oskarowi Perkowi, Pawłowi Kozłowskiemu i Szymonowi Łagodzie.. Wiele można w niej odnaleźć, jeśli ma się wystarczająco otwarty umysł, a komedia i tragizm splatają się niezwykle ściśle, trudno jedno od drugiego oddzielić.Alicja w krainie czarów - test - Krzyżówka, Alicja - Jak nazywa się główna bohaterka książki?, Biały - Jeden z bohaterów to .. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Ilość pytań: 24 Rozwiązywany: 18556 razy.. Nadmiar pieprzu, dodanego przez kucharkę do zupy.. II miejsca w etapie powiatowym Międzyszkolnego Turnieju SzachowegoFeb 20, 2022Apr 9, 2022Aug 15, 2022Feb 22, 2022Alicja w Krainie Czarów to książka od dziesięcioleci należąca do ścisłego kanonu literatury światowej - nie tylko tej dziecięcej.. Królik., Lewis Carrol - Autorem powieści jest .. Prawda czy fałsz, wg Viemmaiv, G5 G6 G7, Alicja w Krainie Czarów Znajdź słowo, wg Juliahofman, "Alicja w Krainie Czarów" - bohaterowie - dopasuj opisy Połącz w pary, wg Katarzyna444,Plik sprawdzian ze znajomości lektury alicja w krainie czarów.pdf na koncie użytkownika warriorninja4 • Data dodania: 17 lip 2020 .. Download: sprawdzian ze znajomości lektury alicja w krainie czarów.pdf..

czy ,,Alicja w krainie czarów'' ma swą drogą część?

Kop / Drop, Gui / Lui, Dyludyludi / Dyludyludam, Jaki był zawód kapelusznika , gdy służył białej królowej?Mar 24, 2021W przypadku książki takiej jak Alicja w Krainie Czarów test wiedzy jest dynamiczną jazdą bez trzymanki, ponieważ chociaż jest to lektura dziecięca, to jednak bynajmniej nie prosta.. 17 marca wtorek Temat : Czy uważnie przeczytałem/łam lekturę ,,Alicja w Krainie Czarów?. Pytanie 1.. Test znajomości lektury pt. Alicja w Krainie Czarów autorstwa Lewis Carroll.. Sprawdź swoją wiedzę - rozwiąż testy ze znajomości treści lektury.Sep 8, 2022Sep 4, 2022Jun 26, 2022Apr 18, 2022nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Eko - zwierzak" Gabrysi Kaśków.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Alicja w krainie czarów 2, Kolejne przygody Alicji w krainie czarów, Co Alicja widziała po drugiej stronie lustra, Nie było drugiej części, Question 6, 30 seconds, Q.. Jej znajomość, także dzięki licznym opracowaniom adresowanym do dzieci - w tym filmom i animacjom - jest powszechna niemal na całym świecie.Główna bohaterka książki trafia do niezwykłej krainy, w której spotyka się z postaciami i zdarzeniami .Sep 9, 2022 ..

Alicja w Krainie Czarów -test znajomości lektury.

Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.który z tych zestawów obsady naprawdę jest 4 głównych bohaterów w filmie (Alicja ,czerwona królowa, biała królowa, kapelusznik) Johny Deep,Anne Hathaway,Mia Wasikowska,Helena Bonham Carter.. Fakt, że codziennie tyje równo dwa kilogramy.. Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej,Zbliża się termin omawiania lektury, dlatego w piątek i w poniedziałek czytamy lekturę ,,Alicja w Krainie Czarów".. stała się bardzo duża, stała się bardzo mała, zaczęła rozumieć mowę zwierząt,Darmowy quiz: Test z lektury "Alicja w Krainie Czarów" - poziom trudny w kategorii Szkoła podstawowa .. Spolecznosc .. Widget, Rozpocznij test, Podobne quizy, Szkoła podstawowa, Test z lektury "Alicja w Krainie Czarów" - poziom trudny, Szkoła podstawowa,Rozwiąż test i sprawdź!. ., Kotem-Dziwakiem - Z kim rozmiawała Alicja?, Cheshire - Kot-Dziwak rodem był z .. nie.. jak nazywa się ten miecz ?. Pytanie 2.Alicja w krainie czarów, Przykłady z naszej społeczności, Liczba wyników dla zapytania 'alicja w krainie czarów': 10000+, Tomek w krainie kangurów - Quiz.. Drugi rozdział książki to.. answer choices, Opowieść niby żółwia, Przez króliczą nore,Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. Julia_Zoremba, 5 lat temu, 4 Obserwuj autora, Dodaj do ulubionych, 0, Udostępnij, 0, Skomentuj, 5, Super!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt